O nás

plaminek

Vyrábím s láskou k jídlu a grilování

V první řadě bych Vám rád poděkoval za návštěvu naší webové stránky.  

Mé jméno je Martin Prášil a jsem zakladatel Barron’s grills. Pojmenoval jsem naši malou rodinnou firmu podle přezdívky, která mě provází celým mým životem.   

Zabýváme se výrobou a prodejem vertikálních grilů a komponentů. Do budoucna se můžete se těšít na rozšíření našeho portfolia o další produkty.

Jak to celé začalo...

První myšlenka týkající se vyrábění grilů mě napadla v roce 2019. Postupně jsem začal s prvnímy prototypy  doma v obyváku. Učil jsem se kreslit v 3D programech, kupoval komponenty a různě zkoušel a testoval.  Po dlouhém bádání a brobdělých nocích jsem vyrobil první prototyp grilu. Párkrát jsem ho předvedl známým a kamarádům a světe div se všem se líbíl. Byl to pozitivní impuls k tomu, abych grily začal vyrábět naplno.  

V roce 2020 jsem si pronajmul menší dílnu, kterou jsem si postupně vybavil a začal s výrobou. Začal jsem z mála, ale s velkým cílem. Postupem času jsem překonával různé překážky, to mě však neodradilo k získání  certifikátu pro uvedení grilů na evropský trh.   

V roce 2021 mě napadla myšlenka začít vyrábět plynové vertikální přenosné grily s vestavěnou baterií. Toto technické řešení jsem si nechal patentovat. Jeden z modelů těchto grilů můžete vlastnit i vy.  

Po úspěšných online i offline prodejích začínajícího živnostníka jsem se rozhodl, že budu firmu dále rozvíjet a proto momentálně probíha rekonstrukce nových prostorů větší dílny, kde budu pro vás grily tvořit a dále zdokonalovat.