VERTIKÁLNÍ grily

plaminek

Vertikální gril je dokonalý přístroj pro přípravu gyrosu, kebabu, kuřete, zeleniny, párků, klobás a špekáčků. Možností se meze nekladou. Křupavý a lahodný výsledek grilování zabezpečí stejnoměrné otáčení pokrmu ze všech stran. Svislá poloha zajistí, že maso nebude obsahovat přebytečný tuk, ten odkape do odkapávací mísy. Nabízíme i řadu příslušenství ke grilům, které snoubí mnoho výhod. S vertikálními grily na plyn Barron’s grills si můžete dopřát grilované pokrmy nejen z pohodlí domova. Díky patentovanému systému se tři ze čtyř modelů pyšní označením přenosný gril. Uživatelé, kteří touží po grilování prakticky kdekoliv si přijdou na své. Lehce manipulovat lze však se všemi.

Vertikální gril Combo, plyn, nabíječka, autozasuvka

Vertikální gril
Combo

Prvotřídní vertikální gril na plyn. Vestavěná baterie, nabíječka + zásuvka na vstup pro externí zdroj 12 V s přívodním 3 m kabelem pro připojení do autozásuvky.

Vertikální gril na plyn Socket

Vertikální gril
Socket

Vertikální gril na plyn, jediný svého druhu. Bez vestavěné baterie a nabíječky. Pouze se vstupem pro externí zdroj 12 V a přívodním 3 m kabelem pro připojení do autozásuvky.

Vertikální gril na plyn Charger

Vertikální gril
Charger

Jedinečný vertikální gril na plyn. Má vestavěnou baterií pro otáčení rožně. Nabíječka na dobíjení je součástí balení. Gril vydrží několik grilování bez nutnosti nabíjení.

Vertikální gril na plyn Simple

Vertikální gril
Simple

Kvalitní vertikální gril na plyn. Bez vestavěné baterie.  Otáčení rožně na 230V pomocí kabelu do elektrické zásuvky.